Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
beat me, hate me, you can never break me EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
beat me, hate me, you can never break me EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
beat me, hate me, you can never break me EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
beat me, hate me, you can never break me EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
beat me, hate me, you can never break me EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
beat me, hate me, you can never break me EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
beat me, hate me, you can never break me EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
beat me, hate me, you can never break me EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
beat me, hate me, you can never break me EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

beat me, hate me, you can never break me

+6
-TingTing-
greenworld_
TheBigV
willy
drinkmysoul
a beautiful day <3
10 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1beat me, hate me, you can never break me Empty beat me, hate me, you can never break me Нед Юли 05, 2009 1:05 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Малко правила относно новата ми тема:
1.Поръчвайте на воля,само не ме карайте да правя по 8748574 фантасмагории в една поръчка. Smile
2.Кредита не е задължителен.
3.Правя графики на всичко,дори и на чалга певици.Просто искам да си изпълня качествено поръчката. Very Happy
4.Препоръчително е,когато ви искам снимки за дадена поръчка,да ми давате снимки с високо качество.
5.Задължително е да ми давате критики.
6.Ако не ви харесва изпълнението на поръчката,която сте ми дали,ми кажете,без да се притеснявате - ще опитам отново.
7..И най - важното - забалявайте се и пишете мнения! Smile


В следващия пост - сигнатури и иконки на Ашли Симпсън beat me, hate me, you can never break me 507648



Последната промяна е направена от natalie. на Вто Юли 21, 2009 1:21 am; мнението е било променяно общо 1 път

2beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пон Юли 06, 2009 4:54 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Окей,само иконки ще бъдат Smile
Spoiler:
Коментари?Поръчки?

ЕДИТ:Никой не пише...Еми не ме интересува,ако искате пишете.
Аврил /два варианта/:
Spoiler:
*пазя .psd

И на моята така 'любима' Майлинка /два варианта/ :lol: :
Spoiler:
[/b]
Коментари?Поръчки?

3beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пон Юли 06, 2009 8:52 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

КАКВО ЗА БОГА Е ТОВА??????????!!!!!!!!!!! *няма подходяща емотиконка xD* Обичам гииииии <33 Иконките са с доста интересен колор, но точно това им харесвам.. Аврилското.. ох.. нямам думи за него.. първата ми асоциация беше "МОЕ ЕЕЕЕЕЕ!" /за първия вариант/, ама се стърпях :543frsd: Пфуу.А на твоята НЕлюбима Майлинка и моята ЛЮБИМА Майлинка.. ами първият е по-добър според мен (: Ще ти кажа защо - тази текстура не ми харесва (: Ако е текстура де Smile

бту, не ми чети лиготиите
Evil or Very Mad

4beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пон Юли 06, 2009 8:57 pm

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Браво!Иконките не ми харесват,но сигнатурките са супер!Страхотен колор,снимки,идеи!

5beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 12:52 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Две нови сигнатури на Верониките...Ставам все по зле.
Spoiler:

Коментари?Поръчки?

6beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 12:55 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

natalie. написа:Две нови сигнатури на Верониките...Ставам все по зле.
Spoiler:

Коментари?Поръчки?

По-зле лии? Заплювам си за след време първата xP Не се базикам, искам си я, ама не за сега (:
Супер са.

7beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 1:02 am

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Страхотни са! Особенно първата версия на сигнатурата на ,,Майлинка". Smile

8beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 1:14 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Мерси!Тони,може ;р Моля ви,искам поръчка,пък после ако искате я носете,ако не искате - недейте,моля ви!Умирам от скукаа beat me, hate me, you can never break me 926665

9beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 1:31 am

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Ами, ако можеш направи една сигнатура на Snoop Dogg, с тези две снимки:
https://2img.net/h/i245.photobucket.com/albums/gg49/_EL_REY_/snoop_dogg_p__quart_198013m2.jpg
https://2img.net/h/i42.photobucket.com/albums/e322/mook369/snoop.jpg
Като за текст, сложи weedlover. Very Happy

10beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 2:17 am

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Първото на вероничките ми е супеер!!!Второто не ме кефи руската текстура и почти невиждащия се текст..на на Майли първото е супеер!!! :Razz:

11beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 2:58 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Мерси на всички!
Поръчката:
Spoiler:

Коментари?Поръчки?

П.П-В петък,събота и неделя няма да ме има Very Happy

12beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 3:07 am

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

Оуу Нат, утре съм без теб :sad
Жестоко е!

13beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 3:33 am

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Лелееееееее.. супер е! Мерси! Very Happy

14beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 1:20 pm

greenworld_

greenworld_
Fanpire
Fanpire

Не ми харесва шрифта, цвета му, разположението на снимките и колора beat me, hate me, you can never break me 37546 Съжалявам, но си имала и по - добри beat me, hate me, you can never break me 37546

15beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Пет Юли 17, 2009 9:36 pm

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Знам, че ставам нахален, но ако може да ми направиш една сигнатура на Ейми с тези две снимки:
http://img.timeinc.net/time/daily/2008/0806/winehouse_smoking_0626.jpg
http://www.aceshowbiz.com/images/events/SPX-014198.jpg
За текст, сложи "straight edge" (С кавичките). Very Happy

16beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Съб Юли 18, 2009 3:47 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

МОже ли други снимки и да са HQ?Защото тези не са ми удобни....
Две на моето Ави:
Spoiler:

Коментари /моля ви,искам от всички!/?Поръчки?

17beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Съб Юли 18, 2009 4:30 am

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Малеее, супер са! Само на 2-рата сигнатура не ми харесва т'ва, че е разделена на два колора през средата. Smile Бай дъ уей, ето две HQ снимки:
http://www.myparkmag.co.uk/images/cms/140708-amy-lg.jpg
http://bauergriffinonline.com/bfm_gallery/2008/07/AmyWinehouseUnlitCiggie/post_image/post_image-80714w2_winehouse_b_gr_01.jpg

18beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Съб Юли 18, 2009 3:05 pm

drinkmysoul

drinkmysoul
Fanpire
Fanpire

natalie. написа:МОже ли други снимки и да са HQ?Защото тези не са ми удобни....
Две на моето Ави:
Spoiler:

Коментари /моля ви,искам от всички!/?Поръчки?

Лелееееее <3 Второто е удивителнооо! Как си го направила така през средатаа? Evil or Very Mad Оппс тоя въпрос не е за тук ;dd
На първото не ми харесва тази Ави във въздуха :52463:
Иначе всичко друго е "отвратително" ЯКОООООООО <333 xD

19beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Вто Юли 21, 2009 1:25 am

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Лелее,тоя подпис на Еймиии....Ще пробвам още няколко пъти и ще постна,когато е готово.

Кийра + запазено псд;
Spoiler:

На Натали е в два варианта + запазено псд;
Spoiler:

Коментари?Поръчки?

20beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Вто Юли 21, 2009 1:33 am

-TingTing-

-TingTing-
Fanpire
Fanpire

Натссс,това на Кийра е прелестно :352458: Няма грешка!
Натали също е много интересно,второто по цвят ме грабна! :Razz:

21beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Вто Юли 21, 2009 2:37 am

jarofhearts

jarofhearts
Fanpire
Fanpire

Много са хубавии. :Razz:

22beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Сря Юли 22, 2009 6:46 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Ауу,благодаря ви :Razz:
Още едно на Натали:
Spoiler:

23beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Сря Юли 22, 2009 7:03 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Не ми допада много. Предполагам, че си искала светлината да пада точно на ръката й, но другата част става доста тъмничка. И беше малко трудно да разчета текста, но ми харесва как си го измислила. Само малко над ръката й трябваше да бъде според мен. А тази текстура нещо.. не ми се връзва.
Не се обиждай! *носи рози*

24beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Сря Юли 22, 2009 7:08 pm

a beautiful day <3

a beautiful day <3
Fanpire
Fanpire

Няма проблеми бе,и на мен не ми харесва как стана Smile
Иначе не исках светлината да пада на ръката и,просто от блендинг мод-а стана така beat me, hate me, you can never break me 507648
Ии едно псд...Мързи ме да го слагам като картинка,тъй че ето направо линк за дърпане:
http://www.mediafire.com/?htizdm4y0em
Искам критики и мнения от този,дето го е ползвал beat me, hate me, you can never break me 507648

25beat me, hate me, you can never break me Empty Re: beat me, hate me, you can never break me Сря Юли 22, 2009 7:11 pm

Мушки

Мушки
gotta move to the pain
gotta move to the pain

Изтеглих го. Пейстнах Томчо Риддълчо *малкия*, ама стана малко лилаво... но все пак понякога ще го ползвам!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите