Twilight Fans Forum


Join the forum, it's quick and easy

Twilight Fans Forum
Twilight Fans Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyНед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyВто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyВто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyВто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyСъб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyСъб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyСъб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyЧет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Кристиано Роналдо нападна ученичка EmptyЧет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Кристиано Роналдо нападна ученичка

+3
~Vanity
Little Dhampir
sylar
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

sylar

sylar
you can't spell bass without ass

17-годишна ученичка получила сериозни нарязвания по ръцете, след като Кристиано Роналдо изритал стъклото на колата, в която се возела. Кристиано нападнал ученичката, след като забелязал, че момичето и седнал до нея папарак го снимали. Според запознати в момента, в който Роналдо разкрил „конспирацията“ слязъл от червеното си „Ферари“ и с шут разбил прозореца на следящата го кола. Счупените стъкла моментално се разхвърчали върху тийнейджърката.

Сара, която пред полицията твърдяла, че снимала звездата, защото му е голям фен, била закарана в болница, освен това била извикана и полиция. Португалският футболист сега ще трябва да обяснява действията си срещу Сара Пардал пред властите.

По време на инцидента футболистът пътувал в колата си заедно с 54-годишната си майка Долорес. Мениджърът на звездата твърди в медиите, че всъщност Кристиано бил жертва на „папарашки капан“. Въпреки това Роналдо се извинил, но твърдял, че момичето го следяло. „Майка ми беше много разстроена, затова спрях и се опитах да ги убедя да ме оставят на мира. Когато майка ми е намесена, ситуацията става много трудна за мен“, твърдял Кристиано.

Little Dhampir

Little Dhampir
Fanpire
Fanpire

Божее... Ако Роб беше така психясал около папараците на снимачната площадка на "Remember me", щяха да хвърчат глави! Evil or Very Mad Не мисля, че Кристиано има оправдание за постъпката си.

~Vanity

~Vanity
Fanpire
Fanpire

Напълно съм съгласна с теб Дани

libertywalk;

libertywalk;
Fanpire
Fanpire

Този Кристианоо..

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Тоя пък на къв се прави? :dry

willy

willy
Fanpire
Fanpire

Брей хубав е - хубав е.Добър футболист е - добър,един от най-добрите.Добре,ама чак пък толкова? Smile Еее верно се прави на голямата работа!

TheBigV

TheBigV
Fanpire
Fanpire

Plucky написа:Брей хубав е - хубав е.Добър футболист е - добър,един от най-добрите.Добре,ама чак пък толкова? Smile Еее верно се прави на голямата работа!
OFF:
Spoiler:

ShootingStar.

ShootingStar.
Фен
Фен

Miss.Twilight написа:Божее... Ако Роб беше така психясал около папараците на снимачната площадка на "Remember me", щяха да хвърчат глави! Evil or Very Mad Не мисля, че Кристиано има оправдание за постъпката си.

+1

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите